RU

Експерт про наклеп: Влада готується до президентських виборів

25.09.2012, 14:20
Експерт про наклеп: Влада готується до президентських виборів - Фото
Тарас Шевченко, медіа-юрист (фото - персональна сторінка на facebook.com)
Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції.

"На моє переконання, цей законопроект більше пов'язаний не з поточними виборами, а з виборами президента. Застосувати і притягнути до відповідальності людей в ході цієї кампанії буде дуже складно, або навіть нереально, ці вибори вже практично зроблено. Але завдання 2015 року для влади стоїть дуже відкрито", - зазначив Шевченко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він підкреслив, що коли прийде новий парламент, протягнути подібний закон буде набагато складніше. "Тому зараз старий парламент приймає брудні закони, які протягом наступних років можуть зачистити інформаційний простір", - додав він.

Шевченко підкреслив, що не важливо, як сформульовані норми подібного закону - у разі необхідності суд прийме "правильне" рішення. "Кращого механізму залякувати журналістів, ніж кримінальний наклеп не існує. Це дуже проста можливість порушувати кримінальні справи, вилучати сервера інтернет-видань, заарештовувати, саджати у в'язницю, давати судимість, забороняти займатися професійною діяльністю. Гіршого закону я уявити не можу", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини