RU

Експерт: вибори в Тернополі можуть стати початком кінця "переможного маршу" Тимошенко

16.03.2009, 09:39

Результати виборів до Тернопільської облради можуть стати початком кінця "переможного маршу" Юлії Тимошенко. Саме тому БЮТ намагався зірвати волевиявлення у Тернопільській області. Така думка голови правління Комітету виборців України Ігоря Попова, якого цитує "Deutsche Welle".

Вибори до Тернопільської облради цілком законні всупереч заявам представників БЮТ про їхню нелегітимність, - стверджує І.Попов. Він переконаний, що цій політичній силі через президентські вибори, що наближаються невигідно демонструвати свої низькі показники електоральної підтримки.

"Попередні опитування показували розрив у 10-15%, є безперечною поразкою для БЮТ. Звичайно, вони можуть зірвати результат, проте, головне - це PR-ефект на всіх прихильників і спонсорів цієї партії", - відзначив голова КВУ і додав, що, найвірогідніше, БЮТ буде подавати скаргу на результати волевиявлення жителів Тернопільської області. І.Попов розповів, що його організація не зафіксувала у Тернопільській області якихсь грубих порушень, крім закликів невідомих бойкотувати ці вибори.

На думку експерта, ажіотаж навколо цих виборів створювався штучно. "Програш або перемога при проведенні цих виборів були принциповими тільки у розрізі президентських виборів. Тому, коли великі партії БЮТ і Партія регіонів бачать, що вони програють у Тернополі, вони бояться також програти вибори взагалі в Україні", - вказав голова правління Комітету виборців України.

Нагадаємо, у Тернопільській області 15 березня пройшли вибори до обласної ради. Відкрилися всі 1162 виборчих дільниці. Голосування почалося о 7:00 тривало до 22:00 неділі. Станом на 19:00 явка виборців на виборах до Тернопільської облради в середньому по області становила 50%, у самому Тернополі - до 25%. Найвища явка була зафіксована у Бучацькому районі - 59%, Шумському і Козівському районах - 58%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини