RU

Експерт: Призначення Тігіпка Прем'єром - ризик для Януковича

16.02.2010, 10:25

Пропонувати прем'єрське крісло Сергію Тігіпку для Віктора Януковича ризиковано, оскільки на дострокових парламентських виборах новий глава держави може отримати сильного конкурента. Так вважає президент центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв.

Зокрема А.Єрмолаєв, якого цитує "Deutsche Welle", вважає, що всупереч всім своїм перевагам, С.Тігіпко не має команди, яка змогла б ефективно працювати у Кабінеті Міністрів, а також він виношує власні політичні амбіції на найближчі вибори в місцеві ради і можливі дострокові парламентські вибори.

"Прем’єрство - це не тільки питання іміджу влади, але визначення лідера команди виконавчої влади, який буде реалізовувати програму спільно з коаліцією і новим Президентом. А у Тігіпка поки тільки кредити довіри", - наголосив експерт. Він переконаний, що оптимальною фігурою на посаду Прем'єр-міністра зараз може бути представник Партії регіонів Микола Азаров.

Водночас А.Єрмолаєв наголосив, що майбутній уряд має складатися не з яскравих фігур, а з професійних виконавців під керівництвом такого ж професіонала. "Це має бути технократ, чиї професійні дані ні у кого не викликатимуть сумнівів. Це має бути людина, яка публічно і неформально підтвердить, що у важкі часи перетрубацій у Верховній Раді він буде максимально поза політичною боротьбою", - сказав А.Єрмолаєв.

Наразі, додав експерт, кандидатури, які висувають на прем'єрське крісло, є яскравими фігурами, які лише перетягуватимуть "ковдру на себе".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини