RU

Експерт: президентське оточення і уряд не поділили газ і владу

05.03.2009, 09:07

Низка відкритих і конфіденційних джерел підтверджує, що сторонами конфлікту навколо газу і влади в Україні є президентське оточення і "Росукренерго" з одного боку, і уряд і НАК "Нафтогаз України" - з іншого. Про це заявив голова правління Альянсу "Нова енергія України" Валерій Боровик, якого цитує "Deutsche Welle".

За його словами, розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу на користь української державної компанії, яка за нього й заплатила, однозначно не може вважатися криміналом.

Ескалація внутрішнього протистояння, на думку експерта, ослаблює опір України російській енергетичній експансії і шкодить її співпраці з Євросоюзом.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко вважає, що вчорашні дії сил безпеки в штаб-квартирі НАК "Нафтогаз України" були в рамках закону. А ось Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що їхня мета полягала у тому, щоб паралізувати газову систему України. На переконання Ю.Тимошенко, "тіньова корпорація "Росукренерго" хоче привласнити 11 мільярдів кубометрів газу, який зараз належить Україні, але уряд їй не дасть цього зробити".

Детальніше читайте у статті "Облогою "Нафтогаза" завершилося перемир'я Ющенка і Тимошенко">>>

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Захоплення "Нафтогазу": хроніка подій >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини