RU

Експерт не змогла твердо сказати про збитки, завдані Тимошенко

02.09.2011, 16:01
Експерт не змогла твердо сказати про збитки, завдані Тимошенко - Фото
a0fb4b228e76ee47dd9acac2a9bd3225.jpg

Експерт не змогла твердо сказати про збитки, завдані Тимошенко

У Печерському районному суді Києва, де проходить розгляд кримінальної справи стосовно екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, завершився допит експерта Київського НДІ судових експертиз Галини Ільчук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, в ході допиту Ільчук повідомила, що навіть сьогодні не може точно сказати, чи були завдані збитки НАК Нафтогаз України від підписання газових контрактів.

Крім того, відповідаючи на питання адвоката Миколи Сірого, чи були використані при написанні експертизи первинні бухгалтерські документи Нафтогазу, Ільчук сказала, що вони не були потрібні. Зі слів експерта, була використана аналітична довідка, надана НАК. Сірий же наголосив, що при проведенні такого роду експертиз використання первинних фінансових документів обов'язкове.

Пояснюючи на прохання адвокатів, за якою методологією проводилася експертиза, Ільчук сказала, що вона зіставляла цифри в аналітичній довідці Нафтогазу з цифрами в рішенні Стокгольмського арбітражу.

Захист намагався декілька разів поставити питання щодо кваліфікації експерта, однак прокуратура і суддя декілька разів їх знімали.

Загалом суд на прохання прокурорів знімав більшість питань захисту, зокрема, про компетентність експерта.

Після цього в суді мав відбутися допит ще одного експерта - Юрія Маслака, але він не прибув до суду в зв'язку зі станом здоров'я (перебуває на стаціонарному лікуванні).

Суд перейшов до розгляду клопотання.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини