RU

Експерт: Друга хвиля кризи відкорегує президентську кампанію

13.08.2009, 13:06

Друга хвиля економічної кризи відкорегує рекламну кампанію кандидатів в президенти України. У цьому упевнений президент Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв, про що він заявив на засіданні "круглого столу" "Старт рекламної кампанії і якість рекламної продукції основних учасників майбутніх президентських перегонів".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Єрмолаєв вказав, що рекламна кампанія, що фактично стартувала вже зробила кілька зигзагів. Зокрема, за його словами, топовою темою червня була конституційна реформа. Він звернув увагу на заяви Президента України Віктора Ющенка, Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка з цього питання. У липні ця тема відійшла на другий план, поступившись місцем економічним проблемам. Наступний зигзаг рекламної кампанії, на думку А.Єрмолаєва, пов'язаний із заявою Президента РФ Дмитра Медведєва, а також антисемітським випадом мера Ужгорода Сергія Ратушняка стосовно А.Яценюка.

А.Єрмолаєв вказав, що черговий зигзаг припаде на другу хвилю кризи, і змусить кандидатів, що знаходяться при владі, зосередитися на пошуку винних. Зокрема, він спрогнозував інформаційні містифікації навколо проблеми розрахунків за імпортний природний газ і його споживання.

Такі ж містифікації з пошуком ворогів, на думку політолога, з'являться і навколо теми курсу гривні. "Населенню треба буде пояснити, чому все гірше і гірше", - вказує він.

Також на думку А.Єрмолаєва, істотним чинником виборчої кампанії може стати тема "викриття старого режиму" в зв'язку з розслідуванням справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини