RU

Екс-заступника міністра юстиції підозрюють у привласненні коштів

10.07.2014, 16:23
Екс-заступника міністра юстиції підозрюють у привласненні коштів - Фото
6b9e8300acf49f0030db70a54124aefd.jpg
Колишній заступник міністра юстиції України (2011 року) підозрюється в здійсненні дій у сфері надання адміністративних послуг, через які до держбюджету країни не надійшли близько 2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За інформацією відомства, чиновник підписав наказ, яким встановлювалася плата за пошук інформації у Єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та видачу про це витягу. Надалі кошти, отримані за ці послуги, прямували держпідприємству Інформаційний центр.

"Відповідно до законодавства, накази міністерства з зазначених питань підписує міністр як керівник, отже, заступник міністра підписав такий наказ з перевищенням наданих йому повноважень. Крім того, плата за надання адмінпослуг здійснюється в розмірі та порядку, визначених законодавчими актами і лише у разі, коли це не передбачено законодавчими актами (Кабінету міністрів України), а отримані кошти відносяться до доходів держбюджету України", - зазначили в ГПУ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини