RU

Екс-радник розповів про справжні погляди Путіна на Україну

10.10.2013, 17:07
Екс-радник розповів про справжні погляди Путіна на Україну - Фото
Володимир Путін
Про це в інтерв'ю Українській правді заявив радник Володимира Путіна з 2000 по 2005 роки Андрій Ілларіонов.

Він розповів, що ставлення російського керівництва до України базується на уявленні, про яке Путін заявив кілька років тому. "Зовні це виглядало як випадкова обмовка, а насправді, звичайно, це був свідомий вчинок. Він заявив, що Україна не має тривалої історії власної державності, і значна частина української території насправді є російськими територіями, які дісталися Україні необгрунтовано. "Половина України - це Росія", щось типу того", - згадав екс-радник Путіна.

Він зазначив, що частково Путін визнає незалежність України, але "внутрішнє відчуття великої несправедливості, пов'язаної з тим, що, принаймні, частина території України мала б належати Росії, незримо присутня", - додав він.

Ілларіонов пояснив, що "якщо неможливо взяти реванш політичним чином, то наступають дії економічного характеру". "Це інстинктивне, майже неусвідомлене бажання відновити, реконструювати Радянський Союз", - уточнив він.

"Водночас це не означає бажання відновити Радянський Союз в тому вигляді, в якому він був станом на 1991 рік. Ці люди чудово розуміють, що таке більше неможливо. Але який саме новий Радянський Союз вони хочуть, ще самі до кінця не знають. Вони хочуть відновлення впливу, контролюючого центру - і використання цього впливу для свого існування", - сказав експерт.

"У їх баченні світ складається з різноманітних блоків - явних чи неявних. Радянський Союз у цьому випадку був явним блоком", - підсумував екс-радник Путіна.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини