RU

Екс-міністр оборони Саламатін живе біля керівництва ФСБ - ЗМІ

09.02.2015, 12:12
Екс-міністр оборони Саламатін живе біля керівництва ФСБ - ЗМІ - Фото
Дмитро Саламатін
Колишній міністр оборони України з уряду Віктора Януковича Дмитро Саламатін володіє нерухомістю в найдорожчому селищі Москви - Срібному Бору - по сусідству з колишніми керівниками Федеральної служби безпеки РФ. Про це свідчать дані про клієнтів швейцарського банку групи HSBC, отримані в ході спільного розслідування російського видання  Ведомости, Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів та французької Le Monde.

Саламатін, який тримав на рахунках в HSBC в 2006-2007 рр. $11,4 млн, занесений в розсекречені списки клієнтів банку як російський.

"Це тому, що своєю адресою він вказав будинок у найдорожчому селищі Москви - Срібному Бору, по сусідству з колишніми керівниками ФСБ. За даними Росреєстру, ділянка за адресою Центральний проїзд Срібного Бору, вл. 73, д. 8, належить його дружині Наталії Саламатіній", - зазначає видання

Нагадаємо, в травні 2014-го Генпрокуратура почала розслідувати дії колишнього керівництва Міністерства оборони та Генштабу Збройних Сил України. Тоді повідомлялося, що рішення, які приймалися колишніми міністрами оборони України, серед яких Павло Лебедєв, Дмитро Саламатін та інші, вивчаються відомством, оскільки вони привели українську армію до втрати боєздатності.

Досьє на Дмитра Саламатіна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини