Екс-голова Укрбюро Інтерполу: Вбивства стають нормою в Україні

Екс-голова Укрбюро Інтерполу: Вбивства стають нормою в Україні - Фото
Кирил Куликов
11.10.2012, 17:22

Кирило Куликов розповів про практику роботи Інтерполу: вбивць шукають в першу чергу - це негласний закон для правоохоронних органів по всьому світу

Оголошений у міжнародний розшук підозрюваний у вбивстві трьох охоронців Ярослав Мазурок буде однозначно знайдений, заявив ЛІГАБізнесІнформ народний депутат, колишній голова українського бюро Інтерполу Кирило Куликов.

"Мазурка будуть шукати в обов'язковому порядку. Поліція всіх країн буде працювати, поки не знайдуть убивцю трьох людей", - зазначив політик.

За словами Куликова, вбивство охоронців в "Каравані" - цинічний і нелюдський злочин. "Шкода, це стає нормою в Україні. Спочатку було вбито п'ятеро співробітників ПриватБанку в Донецьку, потім - троє розстріляні в" Каравані ", хто наступний?" - говорить Куликов.

Нагадаємо, на сайті Інтерполу в розділі Wanted persons розміщені три фотографії Ярослава Мазурка, його дата і місце народження, а також зовнішні прикмети. Інтерпол просить всіх, хто володіє будь-якою інформацією про Мазурка, повідомити про це.

Досьє на Кирила Куликова
Популярне