Екс-глава Пентагону: Україна може втратити підтримку Заходу

20.09.2016, 13:56
Екс-глава Пентагону: Україна може втратити підтримку Заходу - Фото
Леон Панетта (фото - ЕРА)
Якщо український уряд не зможе побороти корупцію і посилити керованість держави, Україна може втратити підтримку США і всього Заходу. Про це заявив в  інтерв'ю ЛІГА.net  екс-глава Пентагону і колишній директор ЦРУ Леон Панетта.

"Якщо виявиться, що з якоїсь причини український уряд не здатний впоратися з корупцією, не здатний посилити керованість держави, а українські лідери не можуть працювати разом, щоб захистити цю країну - все це поставить під загрозу не тільки відносини з США, але і з усім західним світом", - сказав він.

Екс-глава Пентагону наголосив, що в українських інтересах намагатися втілити в життя всі реформи, посилити і поліпшити ситуацію в сфері безпеки і економіки. Він нагадав також, що США хочуть бачити сильну Україну незалежною, що володіє стійкою економікою і армією, здатною захистити себе.

Леон Панетта - американський політик-демократ, багато років працював в Конгресі США, керував адміністрацією 42-го президента США Білла Клінтона. Піком його кар'єри стали вищі пости у військово-політичній ієрархії США. При президенті  Бараку Обамі Панетта очолював Центральне розвідувальне управління в 2009-2011 роках, а потім - Пентагон в 2011-2013 роках. Як директор ЦРУ Леон Панетта поставив на потік ліквідацію ватажків джихадистів дронамі на Близькому Сході і курирував операцію, яка призвела до знищення Усами бен Ладена.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю