Екс-глава Пентагону: Армія України значно зміцніла за 2 роки

20.09.2016, 14:08
Екс-глава Пентагону: Армія України значно зміцніла за 2 роки - Фото
Леон Панетта (фото - ЕРА)
Екс-глава Пентагону Леон Панетта в інтерв'ю ЛІГА.net  високо оцінив перетворення в українській армії за останні два роки.

"Я вважаю, що українська армія, сектор оборони значно зміцніли за останні два роки. Кожен, з ким я говорив тут, заявили мені, що офіцери ефективні, військові краще тренуються, здатні впоратися з бойовими ситуаціями. Виходячи з мого досвіду, я можу судити, що поліпшення військових можливостей - це великий успіх", - заявив колишній міністр оборони США.

Панетта також повідомив, що США будуть продовжувати надавати допомогу ЗСУ і надсилати інструкторів. "Залежно від результату надання цієї допомоги, ми будемо визначати, які додаткові кроки зробити, щоб Україна могла захистити себе", - підкреслив він.

Леон Панетта - американський політик-демократ, багато років працював в Конгресі США, керував адміністрацією 42-го президента США Білла Клінтона. Піком його кар'єри стали вищі пости у військово-політичній ієрархії США. При президенті  Бараку Обамі Панетта очолював Центральне розвідувальне управління в 2009-2011 роках, а потім - Пентагон в 2011-2013 роках. Як директор ЦРУ Леон Панетта поставив на потік ліквідацію ватажків джихадистів дронамі на Близькому Сході і курирував операцію, яка призвела до знищення Усами бен Ладена.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников