RU

Екс-депутата Маркова викликали на допит і не пустили в МВС

14.10.2013, 10:58
Екс-депутата Маркова викликали на допит і не пустили в МВС - Фото
Ігор Марков
Позбавлений депутатського мандата за рішенням суду Ігор Марков був викликаний сьогодні на допит до головного слідчого управління МВС України. Тим не менш, ні до 10:00, ні після охорона не пропустила Маркова на територію МВС.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, співробітник МВС, який  знаходиться на пункті пропуску,  зазначив, що без команди чергового не може пропустити Маркова. "Я не збираюся чекати команди чергового, ми (з адвокатом, - ред.) повинні були пройти на допит. Ось повістка, всього доброго", - сказав Марков.

Раніше в інтерв'ю журналістам Марков повідомив, що викликали його, швидше за все, у справі про фальсифікацію виборів на окрузі в Одесі 28 жовтня 2012 року. "Наскільки я розумію, це так звана справа про бюлетені, але що саме дивне, мене викликав той же слідчий, який очолював групу, що займалася фальсифікаціями. Тепер він розслідує, хто це зробив. За логікою речей він повинен сам собі пред'явити звинувачення. Я не розумію, для чого йому я. Мабуть, будуть тиснути, мабуть загрожуватимуть, мабуть будуть залякувати, тому я навіть готовий до того, що я незважаючи на наявність у мене статусу народного депутата можу і не вийти звідси, бо нинішній режим вже давно наплював на Конституцію, на закони, і ми живемо в правовому хаосі", - зазначив він.

Марков також повідомив, що викликають його на допит поки в статусі свідка. На його думку, виклик пов'язаний з анонсованим їм створенням нового руху на південному сході країни.

Крім цього, Марков повідомив, що оскаржить у суді дії спікера Володимира Рибака з блокування його депутатської картки. "Я потиснув позов до суду, я подав заяву до прокуратури і до регламентного комітету парламенту. Регламент, де чітко прописано, які підстави повинні бути для блокування мені картки", - сказав він.

Досьє на Ігоря Маркова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини