RU

Екс-прем'єр хоче скоріше до суду

05.01.2011, 17:28

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко обіцяє давати прокуратурі всі свідчення і аналізи, щоб довести порушену карну справу до абсурду. Про це вона повідомила, відповідаючи на питання журналістів перед будівлею Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

"Я буду в це приміщення, яке колись, можливо, було Генеральною прокуратурою, ходити регулярно. Я буду здавати їм всі свідчення і аналізи, які їм потрібні. Я буду робити все для того, щоб довести цю справу до абсурду", - підкреслила Ю.Тимошенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я обов'язково швидко ознайомлюся зі справою. Я хочу, щоб вони справу за виплату пенсій передали в суд. Я хочу, щоб ще один абсурд став очевидним, і для країни, і для світу - як судді будуть саджати політика за виплату пенсій", - відзначила лідер БЮТ.

Нагадаємо, сьогодні о 15:00 Ю.Тимошенко знов викликали на допит до Головного слідчого управління з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини