RU

Екс-нардепу Лозинському можуть дати "довічне" у березні

01.03.2011, 10:45
Екс-нардепу Лозинському можуть дати
d9abae6d07de3bf74272327ab2d4f197.jpg

Екс-нардепу Лозинському можуть дати "довічне" у березні

Судовий процес у справі колишнього народного депутата України Віктора Лозинського (на фото) з обвинувачення в умисному вбивстві наближається до завершення. Про це повідомили джерела газети "Сегодня" у Генпрокуратурі.

"Вже всі підсудні і свідки допитані, йде вивчення деяких матеріалів. Потім - дебати сторін, останнє слово підсудних, і суд віддалиться для виголошення вироку. У ГПУ чекають, що, якщо не буде штучних затримок, то вирок прозвучить вже до кінця березня", - пише видання.

Сам В.Лозинський, за даними газети, стверджує, що він лише захищався. Ніби Валерій Олійник, у вбивстві якого звинувачується екс-нардеп, спочатку цілився у нього з пістолета, потім виник другий пістолет, потім - ніж. Заперечує В. Лозинський і те, що взагалі стріляв у В.Олійника. До того ж екс-прокурор Голованівського району Євген Горбенко, який також проходить у справі, від свідчень у суді відмовився. А колишній начальник міліції Голованівського району Михайло Ковальський дає визнавальні свідчення проти самого себе і В.Лозинського.

Однак суд, за даними газети, схиляється до того, що стріляв В.Лозинський і буде за це відповідати за всією суворістю - аж до довічного ув’язнення. Проте зазначені два пістолети, що ніби належали В.Олійнику (один стартовий, другий - такий, що стріляє зарядами Флобера, тобто металевими шариками) у справі справді фігурують, їх знайшли поруч з місцем злочину.

Нагадаємо, В.Лозинський проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області В.Олійника, який загинув 16 червня 2009 року. Екс-нардеп перебуває під вартою з 1 березня 2010-го.

Віктор Лозинський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини