RU

Екс-голова Нафтогазу в суді над Тимошенко: Росія була категоричною

29.07.2011, 14:24
Екс-голова Нафтогазу в суді над Тимошенко: Росія була категоричною - Фото
7ed01a6e6e7ab17abee885ae796c15ef.jpg

Екс-голова Нафтогазу в суді над Тимошенко: Росія була категоричною
Екс-голова правління НАК Нафтогаз України Олег Дубина (на фото) заявляє, що сприйняв директиви, підписані в 2009 році прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, як доручення уряду. Про це він заявив під час допиту в ході сьогоднішнього судового засідання в Печерському суді Києва.

"Це було моє особисте сприйняття", - сказав екс-чиновник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Дубина також підтвердив, що на той час діючий міністр палива і енергетики Юрій Продан мав право давати йому доручення як керівнику Нафтогазу. Він також зазначив, що директиви були передані йому Юлією Тимошенко, потім Дубина передав їх Продану, і після того як Продан поставив на них свій підпис, знову отримав їх від нього.

Крім цього, Дубина заявив, що директиви вважав обов'язковими до виконання. Також він підтвердив свої покази, дані в ході досудебного слідства, в яких йшлося про те, що у разі непідписання угоди згідно з директивами він був би звільнений. Дубина також наголосив, що ще одним чинником при підписанні угоди було те, що країні загрожував газовий колапс.

Дубина заявив, що ціна газу $450 в формулі була для російської сторони з 10 січня 2009 року категоричною умовою, від якої вона відмовлятися не збиралася.

Також в ході допиту свідка були зачитані його свідчення на досудовому слідстві і матеріали його очної ставки з Юлією Тимошенко. Під час досудового слідства до Дубини зверталися "підозрюваний".

Олег Дубина: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини