RU

Екс-бютівець, що вступив у ПР: Здати мандат і піти - це неефективно

06.04.2011, 15:50
Екс-бютівець, що вступив у ПР: Здати мандат і піти - це неефективно - Фото
ef50e39c9cfeab36534c608ff35de964.jpg

Екс-бютівець, що вступив у ПР: Здати мандат і піти - це неефективно

Колишній член фракції БЮТ, народний депутат-регіонал Володимир Скубенко (на фото) заявляє, що не розглядав можливості здати мандат після виключення із БЮТ, за списками якого пройшов у парламент. Про це він сказав ЛІГАБізнесІнформ.

Так, В.Скубенко, відповідаючи на питання, в яких відносинах перебуває із колишніми колегами з БЮТ, сказав: "Досить дружні відносини. Я ніколи не переносив політичне протистояння на особове спілкування. У мене ніколи не було особистих ворогів. Відносини між людьми набагато вищі, ніж відносини між політичними суперниками".

Відповідаючи на питання, скільки сьогодні бютівців схильні не підтримувати Юлію Тимошенко, політик зазначив, що "питання не в особистостях, а у програмах". "Якщо ти не згодний з цією програмою, ти можеш висловити свою критику. Багато політичних лідерів прислухаються до критики. Шкода, не завжди", - додав він.

"Я би не сказав, що БЮТ йшов із відмінною від регіоналів програмою на вибори. Якщо ви візьмете економічний блок - він збігається", - відповів він на репліку про те, що БЮТ і ПР йшли на вибори з різними програмами.

"Я і в БЮТ був налаштований опозиційно при радикальному націоналізмі, і у регіонах налаштований опозиційно при радикальному регіоналізмі. Я проти федерації, але й проти націоналізму. Я сам народився у Росії, пройшов все своє життя в Україні, але для мене рідна мова - російська. Водночас я вважаю, що у кожній країні повинна бути державна мова, яка домінуватиме, але водночас я за багатомовність", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чому він не здав мандат після виключення з фракції, за списками якої пройшов у Раду, В. Скубенко зазначив, що "це рішення було б неефективним". "Не можна ображатися, мовляв, хлопчик образився і пішов. Сьогодні кожна розсудлива людина дуже важлива у Верховній Раді", - зазначив він.

Наостанок нардеп-регіонал побажав Ю.Тимошенко "терпіння і розуміння ситуації". "Необхідно розуміти ситуацію, треба розуміти, що ніколи не буває крайніх ситуацій, розуміти, як казав класик, що глухий кут при наближенні може виявитися різким поворотом. Треба розуміти, що Україна - вища за будь-яке політичне протистояння, будь-яку людину. Нам всім треба працювати на нашу країну", - резюмував В.Скубенко.

Нагадаємо, В.Скубенко був виключений із фракції БЮТ у лютому після того, як Верховна Рада внесла зміни до Конституції, які відсувають парламентські вибори на жовтень 2012 року. На думку БЮТ, зміни були прийняті з порушенням Конституції.

Сьогодні стало відомо, що В.Скубенко поповнив ряди регіоналов у Верховній Раді.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Партія регіонів: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини