RU

Екс-бютівець пояснив, чому пішов проти волі Тимошенко

07.02.2011, 13:40
Екс-бютівець пояснив, чому пішов проти волі Тимошенко - Фото
8bf58ca402dd9fdeab6ed136e5e78091.jpg

Екс-бютівець пояснив, чому пішов проти волі Тимошенко

Провести парламентські вибори в умовах кризи - це неправильно. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, екс-бютівець Антон Яценко, який як і інші семеро бютівців був виключений із фракції після голосування за зміни до Конституції, якими вибори парламенту були перенесені на 2012 рік.

"Уся справа у тому, що БЮТ зайняв таку позицію: найменше голосування врозріз із фракцією - виключення. Природно, мене виключили. Але я голосував усвідомлено. Я вважаю, що в умовах економічної кризи провести вибори - це погано для країни. Ну, а виключення з БЮТ - що ж, це справа господарська", - наголосив А.Яценко.

До того ж нардеп зазначив, що не буде намагатися відновити членство у БЮТ або підтримувати відносини із фракцією.

Відповідаючи на питання, чи планує він приєднаються до провладної більшості, А.Яценко зазначив: "Я голосуватиму як депутат, який з кожного питання повинен мати свою думку. Приєднуватися або від'єднуватися - ми, депутати, повинні діяти з огляду на положення Конституції, а не на домовленості".

"Опозиція повинна бути конструктивною. Принцип "я б'юся, тому що я б'юся" - це неправильно", - додав він.

Екс-бютівець додав, що на нього ніхто не тиснув. "Бізнесу у мене немає", - сказав він.

До того ж він додав, що жодна з партій на сьогоднішній день не відповідає його поглядам.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, просувають дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року. За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Блоку Литвина і 37 позафракційних.

Відразу після голосування фракція БЮТ виключила зі свого складу сімох депутатів, які підтримали внесення змін до Конституції - Олега Бабаєва, Руслана Богдана, Івана Куровського, Павла Мовчана, Віктора Павленка, Анатолія Семиногу, Антона Яценка.

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини