RU

Екс-адвокат Пукача: Підозрюваний підтвердив причетність Кучми і Кравченка до вбивства Гонгадзе

21.10.2010, 10:55
Екс-адвокат Пукача: Підозрюваний підтвердив причетність Кучми і Кравченка до вбивства Гонгадзе - Фото
5b1e79f6afb72a43d522063af4a01d54.jpg

Екс-адвокат Пукача: Підозрюваний підтвердив причетність Кучми і Кравченка до вбивства Гонгадзе
Колишній генерал міліції Олексій Пукач (на фото), обвинувачений у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе у 2000 році, в своїх свідченнях підтверджував причетність до злочину тогочасних Президента Леоніда Кучми, Міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка і колишнього глави Апарату МВС Едуарда Фере. Про це заявив колишній адвокат О.Пукача Олег Мусієнко в інтерв'ю "Українській правді".

"Пукач розповів, що коли Кравченко наказав здійснити вбивство Гонгадзе, він намагався переконати його цього не робити. Більше того, він пішов до покійного Фере, який мав певний вплив на Кравченка, і поскаржився йому: "Гонгадзе звернувся з листом до Генерального прокурора, весь світ говорить про це зовнішнє спостереження", - розповів юрист.

"Коли ж Фере, у свою чергу, намагався переконати Кравченка, Міністр знову викликав Пукача і із загрозою фізичної розправи почав

на нього наїжджати: "Я тобі сказав конфіденційно, одному! А ти розголосив ці таємні дані!" - повідомив О.Мусієнко.

"За словами Пукача, Кравченко завів його у душеву кабіну (очевидно, у кабінеті Міністра), справа ледве не дійшла до фізичного впливу. І Кравченко сказав: "Якщо ти не вивезеш Гонгадзе, я вивезу тебе з ним, закопаю, і ніхто про це не дізнається!", - зазначив адвокат.

"У той момент у кабінеті Кравченка пролунав телефонний дзвінок. Дзвонив Кучма. Кравченко витягся у струнку і сказав: "Так точно, пане Президенте! Ми все виконаємо, Леоніде Даниловичу!" Закінчивши цю розмову, Кравченко звернувся до Пукача зі словами: "Ти бачиш, звідки дзвонять?!" - розповів юрист.

Нагадаємо, раніше Верховний суд продовжив арешт О.Пукача до 8 грудня. Слідство встановило, що він отримав наказ вбити журналіста від екс-глави МВС Ю.Кравченка.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини