RU

Економіка. Соціологи дізналися, скільки в Україні оптимістів

24.10.2019, 12:06
Економіка. Соціологи дізналися, скільки в Україні оптимістів - Фото
Ілюстрація: pixabay.com

З початку року кількість тих українців, які негативно оцінюють економічну ситуацію як в країні, так і в сім'ї, зменшилася вдвічі. Про це йдеться в результатах соцопитування групи Рейтинг.

18% опитаних вважають, що за останні 12 місяців економічне становище в країні покращилося. 47% говорять, що воно не змінилося, а 29% стверджують, що погіршилося.

Дивіться опитування: Виріс відсоток українців, для яких РФ - агресор

Всі графіки нижче можна натиснути, щоб збільшити.

Как изменилось за последний год экономическое положение в Украине?

Приблизно ті ж показники і в тому, як люди оцінювали фінансове становище своїх сімей: 17% вважають, що ситуація покращилася, 53% не побачили зрушень, а 30% заявили про погіршення.

Как изменилось за последний год экономическое положение вашей семьи?

Майже половина опитаних українців (45%) вірять, що за наступний рік економічне становище в Україні покращиться. Кожен четвертий респондент (26%) вважає, що воно не зміниться, і лише 15% мають негативні очікування. Стільки ж (15%) не змогли відповісти на питання.

Как изменится экономическое положение в Украине в ближайший год?

У більшості оцінюваних в опитуванні сфер респонденти "або побачили позитивні зрушення, або відзначили їх відсутність", відзначили аналітики.

Найбільше позитивних змін громадяни України побачили в стані доріг: майже 40% відзначили поліпшення. Позитивні зрушення в курсі гривні відзначили 31%, в свободі слова і демократії - 23%.

Читайте також: Воювати, заморозити, дати автономію або відокремити: опитування щодо ОРДЛО

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини