RU

Економічний комітет парламенту схвалив антикризовий законопроект

31.10.2008, 10:50

Комітет Верховної Ради з питань економічної політики прийняв позитивне рішення щодо розгляду парламентом антикризового законопроекту у другому читанні. Про це повідомив Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, під час ранкового пленарного засідання.

"Докладаю ситуацію щодо закону: є позитивні новини. Комітет економічної політики прийняв позитивне рішення щодо розгляду цього законопроекту", - наголосив А.Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава парламенту додав, що другою позитивною новиною є те, що вже готова порівняльна таблиця до законопроекту "Про першочергові заходи щодо попередження негативних наслідків фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Також, за словами спікера, Комітет з питань податкової і митної політики, який очолює Сергій Тєрьохін, ще не оголосив про своє рішення, але зараз С.Тєрьохін у дорозі до Верховної Ради.

Також А.Яценюк зазначив, що депутати в сесійній залі будуть голосувати по кожній поправці цього законопроекту. "Я пропоную вчинити таким чином. Спочатку вирішимо проблеми держави, а потім будемо вирішувати проблеми окремих політичних сил", - наголосив спікер.

Нагадаємо, 29 жовтня Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України", поданий Президентом України Віктором Ющенком. За таке рішення в середу проголосували 248 народних депутатів. Відповідно до Постанови про прийняття законопроекту у першому читанні, профільному Комітету ВР доручено врахувати пропозиції всіх авторів альтернативних законопроектів при доробці до другого читання.

Про дефолт по-українськи у матеріалі "Долар хитає крісло глави НБУ" >>>

Про боротьбу України з кризою у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини