RU

Ехо Москви хоче викупити у Газпрому свої акції

19.11.2014, 11:42
Ехо Москви хоче викупити у Газпрому свої акції - Фото
Олексій Венедиктов (фото - echonews.ru)
Глава ради директорів Газпром-медіа Михайло Лесин висловив готовність розглянути пропозицію міноритарних акціонерів Еха Москви про продаж холдингу контрольного пакету акцій, "якщо буде запропонована адекватна ціна". Про це повідомив головний редактор радіостанції Олексій Венедиктов.

Найближчим часом головний редактор Еха планує зустрітися з міноритаріями, а також проаналізує ринок. "Ми зробимо Лесину письмову пропозицію про викуп пакета акцій", - сказав Венедиктов.

На 21 листопада призначено заочне засідання ради директорів Газпром-медіа, на якому вирішуватиметься подальша доля Еха Москви. Олексій Венедиктов не виключає, що рада може поставити питання про його звільнення. Формальним приводом для початку конфлікту послужила відмова головного редактора звільнити ведучого радіостанції Олександра Плющева через його пост в соціальній мережі про смерть сина глави президентської адміністрації Сергія Іванова.

Михайло Лесин підтвердив, що на зустрічі з колективом Еха Москви, що відбулася у вівторок увечері в Будинку журналіста, питання про викуп пакета акцій дійсно пролунало, і якщо від міноритарного акціонера надійде така пропозиція, він обов'язково розгляне її на раді директорів.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини