12.07.2018, 17:53

Є погана і хороша новина: Порошенко про зустріч Трампа-Путіна

Є погана і хороша новина: Порошенко про зустріч Трампа-Путіна - Фото

Україна буде серед головних тем обговорення, повідомив президент

Реклама
Реклама

Президент  Петро Порошенко вважає, що в результаті майбутньої зустрічі президентів США і Росії и Дональда Трампа і  Володимира Путіна не буде ні позитивних, ні негативних "сюрпризів". Про це Порошенко сказав під час участі в спеціальній сесії на тему "Розмова з партнерами НАТО" в Брюсселі, повідомляє прес-служба глави держави.

«Зазвичай я дуже оптимістична людина. Але, на жаль, я не очікую ніякого позитивного сюрпризу від Гельсінкі - і це погана новина. Але, в той же час, є і хороша новина - не буде ніяких негативних сюрпризів", - сказав Порошенко.

Глава держави додав: "Це буде просто зустріч і початок дискусії".

За словами Порошенка, "тональність і порядок денний зустрічі - обіцяюча. "Україна буде серед головних тем обговорення. Політика невизнання незаконної анексії Криму буде точно озвучена як позиція", - підкреслив Порошенко.

"Позиція номер один - мир. Потім - деоккупація. Мир і виконання пакету з безпеки, який базується на Мінських домовленостях. Що, в свою чергу, можливо лише при проведенні миротворчої операції за рішенням і під мандатом Ради безпеки ООН. І які (миротворці, - ред.) здатні прийти і захистити людей", - сказав Порошенко.

Він висловив надію, що Трампу вдасться довести, що у Росії "немає ніяких аргументів, щоб не підтримати введення миротворців".

Зустріч Трампа з Путіним відбудеться в Гельсінкі 16 липня 2018 року.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама