RU

Дзвінок з Брюсселя: Янукович запевнив Баррозу у відданості ЄС

01.06.2013, 10:46
Дзвінок з Брюсселя: Янукович запевнив Баррозу у відданості ЄС - Фото
Жозе Мануель Баррозу та Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович запевнив у збереженні Києвом стратегічного курсу на інтеграцію до Європейського Союзу. Про це він сказав у телефонній розмові з президентом Європейської комісії Жозе Мануэлем Баррозу.

У прес-службі голови української держави повідомили, що президенти обговорили перспективи підписання угоди про асоціацію на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді 2013 року і прогрес України у виконанні відповідних критеріїв.

Крім того, Янукович повідомив Баррозу про підписані домовленості з поглиблення взаємодії між Україною та Євразійською економічною комісією (митним союзом). Він запевнив, що ця нова модель співпраці "не суперечить членству України в СОТ та стратегічного курсу на євроінтеграцію шляхом укладення угоди про асоціацію та створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС".

Баррозу подякував Януковичу за надані роз'яснення. Президенти домовилися підтримувати активний і відвертий діалог з усіх питань, що становлять взаємний інтерес.

Нагадаємо, угода про асоціацію з Євросоюзом виключає можливість вступу України до Митного союзу.

Учора в Мінську прем'єр-міністр України Микола Азаров і представники МС схвалили меморандум, згідно з яким Київ стане спостерігачем у МС. Після підписання російський прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що українські партнери не повинні брати зобов'язання, які виключають їх участь в Євразійському економічному просторі.

Досьє на Жозе Мануеля Баррозу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини