RU

Джемілєв заявив про завершення політичної кар'єри

08.11.2011, 10:36
Джемілєв заявив про завершення політичної кар'єри - Фото
beeb9fbebb98c4c0767665d932cb559c.jpg
Глава Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв заявив про завершення політичної кар'єри - пообіцяв не брати участі у парламентських виборах і не висуватися на пост глави Меджлісу. Про це пише газета Комерсант-Україна у статті "Мустафа Джемілєв попрямував до виходу".

"Я постарів і хочу дати дорогу молодим", - зокрема, сказав Джемілєв.

Цю заяву лідер Меджлісу зробив до того, як стало відомо про ухваленням президентом Віктором Януковичем кандидатури нового прем'єр-міністра Криму Анатолія Могильова.

Разом з тим, Джемілєв пообіцяв допомагати майбутньому голові Меджлісу. "У мене тут є свої амбіції: дуже багато розмов, що авторитет кримсько-татарського руху тримається за рахунок Мустафи Джемілєва, а я хочу довести, що справа не в Мустафі", - зазначив він.

Нагадаємо, Джемілєв вже двічі намагався піти з посади глави Меджлісу - в 2007 і 2009 роках, але більшість делегатів курултаю (національного парламенту) не приймали його відставку на тій підставі, що в статутних документах не передбачено добровільне складання повноважень. Тепер Джемілєв стверджує, що знайшов лазівку: "Єдиний вихід - не балотуватися в делегати курултаю, так як голову обирають з числа делегатів".

Джемілєв народився в Криму в листопаді 1943 року, а в травні 1944-го разом з батьками був депортований до Узбецької РСР. Був засуджений за "антирадянську діяльність" і в загальній сукупності у в'язницях і засланні провів 15 років. З 1991 року - голова Меджлісу кримсько-татарського народу. З 1998 року - депутат Верховної Ради України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини