RU

Джемілєв допускає, що Могильов може ввести в Крим екстремістів

09.11.2011, 09:27
Джемілєв допускає, що Могильов може ввести в Крим екстремістів - Фото
91d3003a7e2392aadcb1e3db35eb48f0.jpg
Глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв підтримує думку Тараса Чорновола про те, що новопризначений голова Радміну Криму Анатолій Могильов може ввести на півострів екстремістські угрупування. Про це глава Меджлісу заявив в ефірі 5 каналу.

Він нагадав, що коли після президентських виборів була повністю переформатована Рада представників кримськотатарського народу при президенті України, туди увійшли проросійськи налаштовані провокатори, причому влада заграє з крайніми релігійними рухами, типу ваххабітів, тільки тому, що вони опозиційно налаштовані до Меджлісу.

"Я поділяю точку зору Тараса Чорновола, бо тут виходить така ситуація. Після президентських виборів, як відомо, була переформатована Рада представників кримськотатарського народу при президенті України, куди раніше входив виключно представницький орган, обраний самим народом. Тепер в цю Раду, більшість причому, ввели людей, так би мовити, на розсуд. Тобто, людей, які ніким не обираються і нікого не представляють крім себе. І, причому, в їх числі були люди, які після російсько-грузинської війни 2008 року зверталися з листом до Медведєва з проханням захистити кримських татар від політики геноциду, який нібито проводить Україна щодо кримських татар. Тоді ж громадські організації кримських татар скликали прес-конференцію й назвали їх провокаторами. Так от, цих самих людей зараз ввели до Ради представників кримськотатарського народу. Меджліс кримськотатарського народу відмовився брати участь у цій раді, так що там представлені саме ці проросійські сили. Для чого це робиться, нам не зовсім зрозуміло. Крім того є велике загравання з крайніми релігійними рухами, типу ваххабітів, тільки з тієї причини, що вони опозиційно налаштовані до Меджлісу кримськотатарського народу. Якщо це триватиме, то можна передбачити до чого це призведе", - заявив Джемілєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини