RU

Джарти впевнений, що вибори пройшли спокійно завдяки відеокамерам

04.11.2010, 09:35
Джарти впевнений, що вибори пройшли спокійно завдяки відеокамерам - Фото
2925a80d5d2dc41501d81ae7be0f11f8.jpg

Джарти впевнений, що вибори пройшли спокійно завдяки відеокамерам
Установлення відеокамер на виборчих дільницях Криму дала змогу провести місцеві вибори у спокійній обстановці. Про це заявив Глава Ради Міністрів Криму, глава кримської організації Партії регіонів Василь Джарти на прес-конференції у Сімферополі.

Як повідомляє e-crimea, В.Джарти зазначив, що відеокамери встановили за рахунок тих партій, які підписали "Меморандум про проведення чесних виборів".

"Нам було достовірно відомо про те, що наші політичні опоненти будуть робити різні дії, щоб показати, що Партія регіонів веде нечесну політичну боротьбу у виборчому процесі", - сказав В.Джарти. За його словами, саме установлення камер дало змогу "провести кампанію спокійно, рівно, без яких-небудь ексцесів".

Голова Ради Міністрів Криму зазначив, що була отримана згода виборчих комісій на те, щоб встановити в приміщенні дільниць камери спостереження. Але, за словами В.Джарти, під час підрахунку голосів відеокамери були відключені, оскільки за це проголосували члени виборчкому.

На питання, де зараз є матеріали, відзняті камерами, В.Джарти відповів, що "жорсткі диски або касети запечатані і є у дільничих комісіях, і за необхідності вони будуть розкриті і надані у вигляді доказу з окремих дільниць".

Нагадаємо, 25 жовтня керівники 11 кримських організацій політичних партій підписали спільний "Меморандум про проведення чесних виборів".

Василь Джарти: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини