RU

Двох представників ОБСЄ допустять до Луценка

23.10.2012, 10:47
Двох представників ОБСЄ допустять до Луценка - Фото
Юрій Луценко
Віце-президенту Парламентської Асамблеї ОБСЄ, керівнику короткочасної місії ОБСЄ в Україні Вальсбурзі Габсбург Дуглас і керівнику програм Міжнародного секретаріату ОБСЄ Ганні Черновій дозволили відвідати у вівторок екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Менській колонії Чернігівської області.

Як повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби, дозвіл видано на підставі особистого звернення Луценка і офіційного звернення віце-президента ПА ОБСЄ, наданого через МЗС України.

"Оскільки, згідно з чинним законодавством, ув'язнений має право на одне короткострокове побачення на місяць, і Луценко використовує його для зустрічі з представниками ПА ОБСЄ, керівництво Менської виправної колонії поінформувало посла США в Україні пана Джона Ф. Теффта про неможливість організації сьогодні побачення з Ю.Луценком ", - пояснили в прес-службі пенітенціарної службі.

Крім того, у відомстві повідомили, що посол ЄС в Україні Ян Томбінськи до керівництва Державної пенітенціарної служби або виправної колонії з проханням про зустріч із засудженим взагалі не звертався.

Нагадаємо, раніше представники партії Народна самооборона планували поїхати в колонію у зв'язку з можливим візитом Теффта. Однак після відмови американському послу в такому відвідуванні поїздка скасувалася.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини