RU

Дружина Луценка: Яценюку вигідно, щоб мій чоловік сидів

22.03.2012, 11:20
Дружина Луценка: Яценюку вигідно, щоб мій чоловік сидів - Фото
Юрій та Ірина Луценки в Печерському суді Києва
Народний депутат Арсеній Яценюк зацікавлений в тому, щоб колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко сидів у в'язниці. Про це заявила дружина екс-міністра Ірина Луценко в інтерв'ю KyivPost.

"Тому що запитували, чи буде Луценко мстити, а Яценюк швиденько за нього відповів "так, буде", даючи сигнал владі, що не можна Луценко випускати, бо він буде мстити", - зазначила вона.

На питання, чи думає вона, що Яценюк зацікавлений в тому, щоб не випускали Луценка як свого політичного конкурента, Ірина Луценко сказала: "Звичайно. Ви думаєте - ні? Я ні разу не бачила його в суді. Це моє особисте бачення. Це не бачення партії Народна самооборона, це не бачення Юрія Луценка ".

Вона нагадала, що після порушення справи проти її чоловіка, поруч з Луценком залишилися четверо друзів. "З тих друзів, яких можна було назвати друзями, залишилися всі. Їх було четверо ... Звичайно, я очікувала більшої підтримки від міліцейських генералів. Тому що вони всі юристи, і вони всі прекрасно знали, що Луценко ніякого злочину не скоював, тому що всі їхні підписи й візи стояли на документах. Але й друзями я їх назвати не можу ", - додала вона.

"Ця постійна зміна влади, кожен має своє місце роботи, у родичів, можливо, є якісь свої бізнеси. Я не очікувала, що вони підуть за Луценка на амбразуру", - сказала Ірина Луценко.

Нагадаємо, 27 лютого Печерський суд Києва засудив екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка до чотирьох років позбавлення волі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини