RU

Дружина Луценка: Як звільнити Юру - проблема Януковича

04.03.2013, 14:44
Дружина Луценка: Як звільнити Юру - проблема Януковича - Фото
Ірина Луценко

Яким чином буде звільнено екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - це проблема президента України Віктора Януковича і створеної ним системи. Про це заявила захисник і народний депутат Ірина Луценко, коментуючи заяву президента про те, що Луценко може бути звільнений або за рішенням суду касаційної інстанції, або шляхом помилування.

"Юра не має наміру триматися за тюремні грати, це вже проблема Януковича і його Адміністрації, створеної ним системи, яким чином Луценка звільнити", - сказала Ірина Луценко, слова якої наводить прес-служба Народної самооборони.

За словами дружини екс-міністра, після звільнення Луценко, перш за все, займеться відновленням свого здоров'я, а потім буде домагатися в європейських судах реабілітації, "оскільки всім відомо і зрозуміло, що він був відправлений до в'язниці виключно з політичних міркувань чинної влади".

Нагадаємо, Янукович пообіцяв розглянути питання помилування екс-міністра Юрія Луценка, якщо його не звільнить касаційний суд.

Раніше польська Газета Виборча, з посиланням на джерела в оточенні президента Польщі Коморовського, повідомила про те, що Янукович пообіцяв польському колезі звільнити Луценка.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини