RU

Дружина Луценка просить у суду справедливого рішення

15.02.2012, 12:35
Дружина Луценка просить у суду справедливого рішення - Фото
Юрій та Ірина Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Ірина Луценко просить колегію Печерського райсуду Києва виправдати її чоловіка, екс-міністра внутрішніх справ Юрия Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ірина Луценко заявила: "Не в характері Луценка бути замішаним в корупційних схемах, з якими він боровся на посаді міністра внутрішніх справ. Не в характері Луценка ховатися й входити в змови, він відкритий і прямолінійний. В невинності Луценка впевнена вся Україні, крім замовників і виконавців цієї сфабрикованої справи. Я не прошу у суду милості. Я прошу справедливого рішення. Мій чоловік не винен".

У своєму виступі Ірина Луценко зупинилася на досягненнях свого чоловіка за час роботи головою МВС, а також знову акцентувала увагу на погіршенні стану його здоров'я за час кримінального переслідування.

"Я рада й пишаюся, що в мене такий чоловік як Луценко. Я його знаю 26 років. Всі ці роки я його люблю і не перестаю поважати", - підкреслила вона.

Нагадаємо, вчора прокуратура зажадала для Луценка чотири роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, позбавленням рангу держслужбовця і конфіскацією майна. Приступлюку - три роки позбавлення волі умовно, штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення рангу держслужбовця і звання майора.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини