RU

Дружина Луценка продала компанію за 20 мільйонів

01.04.2013, 17:15
Дружина Луценка продала компанію за 20 мільйонів - Фото
Ірина Луценко
Декларація політика розміщена на сайті партії Народна самооборона.

Згідно з декларацією, 20 млн.грн. в 2012 році склав доход від відчуження цінних паперів. "Я продала свою телекомунікаційну компанію. А два менших бізнеси подарувала сину", - пояснила вона, передає Українська правда.

Дружина екс-міністра уточнила, що зробила це перед тим, як стати депутатом. "Інакше б це суперечило закону. Були люди, які буди зацікавлені, тому і продала", - додала вона.

Зарплата Ірини Луценко склала 162,3 тис.грн. Дохід від підприємницької діяльності - 2 млн.грн. На рахунках у банку - 2,1 млн.грн. Внески в статутні капітали підприємств склали більше 3,6 млн.грн.

Дохід старшого сина склав 5,3 млн.грн. 3,6 млн.грн. - подарунок матері. 1,6 млн.грн. - дохід від відчуження майна. Зарплата сина екс-міністра склала 31 тис.грн.

Крім того, у власності Ірини Луценко перебуває земельна ділянка в Рівненській області площею 0,7 гектара, житловий будинок в Дубно Рівненської області площею 203 квадратних метра, квартира в центрі Києва площею 186,9 м.кв., та інші нежитлові приміщення площею 316, 8 квадратних метрів.

Також вона володіє автомобілем Mercedez-Benz 2007 року випуску.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини