Дружина Луценка подала другу апеляцію на вирок

12.03.2012, 12:31
Дружина Луценка подала другу апеляцію на вирок - Фото
Юрій та Ірина Луценки. Фото - www.nso.org.ua

Першу апеляцію минулого тижня подали адвокати Луценка, скарга зайняла 90 сторінок тексту

Ірина Луценко сьогодні подала окрему апеляційну скаргу на вирок Печерського районного суду Києва, винесений 27 лютого 2012 року екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, в своїй скарзі Ірина Луценко звертає більше уваги не на юридичні тонкощі вироку, а на характеристику Луценка як особи та на стан його здоров'я.

До скарги Ірина Луценко додала копії всіх висновків медичних комісій Міністерства охорони здоров'я, які оглядали Луценка під час його перебування в Лук'янівському СІЗО.

Нагадаємо, 7 березня адвокати Олексій Баганець та Ігор Балик подали в Апеляційний суд Києва апеляцію на вирок Луценка. "Ми повністю розгромили той вирок, який винесений судовою колегією на чолі з суддею Сергієм Вовком. І сьогодні ми вже вручили цю апеляцію Печерському суду", - зазначив Баганець.

В кінці лютого Печерський суд Києва засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис.грн. компенсації МВС за завдані збитки) з позбавленням права займати керівні посади та рангу державного службовця. В термін тюремного ув'язнення Луценка суд постановив врахувати його перебування в СІЗО. Іншому фігуранту справи, колишньому водієві Приступлюку, суд дав три роки умовно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих