RU

Дружина борця з торгівлею людьми купила дорогий позашляховик

29.01.2016, 13:10
Дружина борця з торгівлею людьми купила дорогий позашляховик - Фото
Віталій Глуховеря з дружиною Катериною Галайдич (фото - nashigroshi.org)
Дружина екс-голови МВС Дніпропетровської області, а нині голови Департаменту по боротьбі з торгівлею людьми Національної поліції України Віталія Глуховері, не маючи ніяких офіційних доходів, придбала новий Toyota Land Cruiser. Про це стало відомо з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Віталія Глуховері за 2014 рік, пишуть Наші гроші.

Віталій Глуховеря очолив Департамент боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми в травні 2015 року. До цього він рік очолював Головне управління МВС України в Дніпропетровській області і, займаючи цю посаду, подавав декларацію за 2014 рік.

Згідно з декларацією, за 2014 рік Глуховеря отримав загальний дохід у розмірі 112 тис. грн. Вся сума - це його заробітна плата, члени сім'ї ніякого доходу не мали.

Крім того, ні Глуховеря, ні його родина не мали ніякої нерухомості (ні квартири, ні будинку), а також задекларували відсутність коштів на рахунках у банках.

Разом з тим, Глуховеря задекларував у власності дружини автомобіль Toyota Land Cruiser з двигуном на 4,5 л. 2014 випуску.

Відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру МВС, ця машина була зареєстрована Катериною Галайдич у квітні 2014-го.

За даними офіційного сайту Toyota, в жовтня 2014 року така машина коштувала близько $100 тис. Так що в квітні при курсі 11,4 грн/дол. автомобіль міг коштувати не менше 1 млн грн.

Крім того, згідно з тією ж випискою, у квітні 2015 року Катерина Галайдич зареєструвала ще одну машину - кросовер Mazda СX-5, рік випуску 2014. Станом на початок 2015-го така машина коштувала близько $37 тис., що з урахуванням курсу близько 23 грн/дол. США тоді складало близько 850 тис грн.

При цьому, за даними МВС, на самого Глуховерю ніякі автомобілі не зареєстровані.

Крім того, станом на 2014 рік ні у Віталія Глуховері, ні у його дружини не було житла. Сам глава Дніпропетровського МВС вказав у власності земельну ділянку 1,1 га, її розташування визначити не вдалося.

Що стосується Катерини Галайдич, то з вересня 2015 року їй належить будиночок розміром 51 кв м - у 20 км від Дніпропетровська неподалік від природного заповідника "Дніпровсько-Орільський".

За даними ЄДРПОУ ніяким бізнесом подружжя не володіло.

Син міліціонера Олександр Глуховеря відомий як прокурор Красногвардійського району в Дніпропетровську. Про його майно можна докладніше прочитати тут.

Раніше повідомлялося, що співмешканка скандального військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика Ірина Німець, в 2014 році  придбала  автомобіль Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн.

Національне антикорупційне бюро почало розслідування за фактом підозри у придбанні головним військовим прокурором сил АТО Костянтином Куликом дорогої нерухомості під час його роботи у військовій прокуратурі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини