RU

Дружина Луценка скаржиться, що до її чоловіка в СІЗО не пускають лікарів

14.04.2011, 15:20
Дружина Луценка скаржиться, що до її чоловіка в СІЗО не пускають лікарів - Фото
03234f4739ffae1c4b3e13af1f5ed311.jpg

Дружина Луценка скаржиться, що до її чоловіка в СІЗО не пускають лікарів

Слідчий Генпрокуратури Сергій Войченко, що очолює слідчу групу з розслідування кримінальної справи проти лідера "Народної самооборони" Юрія Луценка, відмовляється допустити до нього лікарів. Про це заявила дружина екс-міністра Ірина Луценко.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", І.Луценко зазначила, що чотиримісячне перебування у СІЗО вплинуло на здоров'ї її чоловіка. "Юра ніколи на скаржився, тільки іноді звертав увагу на якісь незручності. Але зараз стан його здоров'я погіршився, і це видно з першого погляду", - сказала вона.

І.Луценко уточнила, що звернулася до однієї з клінік, описала симптоми погіршення здоров'я Ю.Луценка, і лікарі порадили їй зробити розгорнені аналізи крові. "Збір крові відбувся у СІЗО. Результати аналізів підтвердили, що в організмі мого чоловіка відбувається певний запальний процес у досить серйозній динаміці. Пізніше начальник медчастини СІЗО особисто провів медичне обстеження і підтвердив, що мій чоловік має серйозні проблеми зі здоров'ям", - наголосила вона.

За її словами, для повного з'ясування причини погіршення здоров'я Ю.Луценко необхідне проведення додаткових медичних обстежень і отримання кваліфікованої консультації лікаря, що неможливо зробити силами і коштами медичної частини СІЗО.

Для отримання дозволу на допуск лікаря у слідчий ізолятор І.Луценко подала всі необхідні документи слідчому С. Войченку. "Але, незважаючи на результати аналізів крові і висновки начмеду СІЗО, слідчий без обґрунтування причин відмовив моєму чоловіку в консультації лікаря", - зазначила вона.

До того ж І.Луценко уточнила, що екс-главі Державної митної служби України Анатолію Макаренку слідчі також відмовили в наданні незалежної медичної допомоги за ніби неналежне оформлення запиту.

"Відмова у наданні кваліфікованої медичної допомоги моєму чоловікові я розцінюю як один із методів тиску на нього. Йдеться не про те, що Юрія Луценка треба відправити із СІЗО у санаторій, а про те, щоб просто дозволити лікарю потрапити в ізолятор і кваліфіковано його обстежити", - пояснила вона.

І.Луценко також додала, що у п'ятницю Ю.Луценко ознайомиться з 46-им томом кримінальної справи, і йому залишиться прочитати останній, "таємний" тому, в якому ніби містяться відомості про державну таємницю. Ю. Луценко планує завершити читання всієї справи на початку наступного тижня.

Нагадаємо, Ю.Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і зараз перебуває у Лукьянівському СІЗО. Найближчим часом має відбутися чергове засідання Апеляційного суду, на якому буде визначена подальша доля Ю.Луценка.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини