RU

Дружина Луценка: Чоловік у критичному стані, лікарі бояться, що не врятують

17.05.2011, 11:45
Дружина Луценка: Чоловік у критичному стані, лікарі бояться, що не врятують - Фото
22ecc6b03a8c8301bff961376b0708d2.jpg

Дружина Луценка: Чоловік у критичному стані, лікарі бояться, що не врятують

Лікарі категорично просять Юрія Луценка припинити голодовку. Про це повідомила дружина екс-міністра Ірина Луценко після відвідування лікарні у понеділок ввечері.

"Стан мого чоловіка критичний. Про це кажуть самі лікарі. Постійне збільшення температури, збільшення ацетона в організмі - починаються безповоротні процеси", - наголосила І.Луценко, слова якої для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі "Народної самооборони".

"Юрі було важко навіть поставити підпис під своїми заявами про залучення суду присяжних щодо його справи", - зазначила дружина.

І.Луценко додала, що лікарі "категорично просять мене умовити чоловіка припинити голодовку, інакше вони не зможуть врятувати його".

Сьогодні, у вівторок, І.Луценко ще не отримала дозволу на відвідування свого чоловіка у лікарні. Вона збирається передати йому всі листи і звернення, що надійшли на його адресу, з проханням припинити голодовку.

Нагадаємо, що до Ю.Луценка з проханням припинити оголошену ним акцію голодовки вже звернулися Патріарх Філарет, Любомир Гузар, діячі культури, і звичайні українці, які присилають свої листи на адресу "Народної самооборони".

Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценко перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини