Дружина Порошенка достроково звільняється з Культурного фонду

16.12.2019, 14:29
Дружина Порошенка достроково звільняється з Культурного фонду - Фото
Марина Порошенко (фото - president.gov.ua)

За її словами, з ініціативи Офісу президента їй запропонували припинити повноваження

Дружина колишнього президента  Марина Порошенко  написала заяву про дострокове припинення повноважень голови Українського культурного фонду. Про це йдеться в її повідомленні на сайті партії Європейська солідарність

Цим кроком, заявляє Марина Порошенко, вона хоче запобігти "тиску з боку чинної влади на членів команди фонду". За її словами, до наглядової ради фонду від міністра культури надійшла пропозиція достроково припинити її повноваження. "Зрозуміло, що цей крок ініційований Офісом президента і про культуру в цій ситуації там явно не думали. Очевидно, що у нас різні погляди на культуру взагалі й на політичну культуру зокрема", - йдеться в зверненні.

Порошенко повідомила, що за час роботи фонду його діяльність проте отримала позитивні відгуки і від чинного міністра Володимира Бородянськогоі від інших представників влади. "Претензія до мене одна - моє прізвище", - вважає Марина Порошенко.

Відповідно до закону про Український культурний фонд, він займається експертними відбором, фінансуванням і моніторингом виконання культурних і мистецьких проектів, надає гранти і стипендії.

  • У 2016 році уряд заявив про намір створити Культурний фонд з бюджетом 6 млн гривень. Зокрема, туди  увійшли народна артистка України Ада Роговцева та директор-президент телеканалу ICTV Олександр Богуцький.
  • 19 грудня 2018 року міністр культури Євген Нищук призначив главою фонду Марину Порошенко.

Читайте також: Український фільм увійшов до лонг-лист премії Оскар: відео

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями