RU

Другий водій: Луценко не вступав зі мною у злочинну змову

09.11.2011, 14:12
Другий водій: Луценко не вступав зі мною у злочинну змову - Фото
691ca818b6ff8b22b055a3c00a0fd8c0.jpg
У Печерському районному суді Києва завершився допит 37-го свідка Анатолія Юхименка, який у 2005-2006 роках паралельно з Леонідом Приступлюком працював водієм міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на прохання судді розповісти, що йому відомо у справі, свідок сказав: "Що є в ЗМІ, то і мені відомо. Більше мені нічого не відомо".

Відповідаючи на питання суду, Юхименко розповів, що до 2005 року працював водієм в автогосподарстві МВС. До нього надійшла пропозиція від начальника управління Департаменту оперативної служби (ДОС) перейти в цей департамент і стати водієм міністра. Після цього він числився старшим оперуповноваженим ДОС, отримував там зарплату, але виконував функції водія. Юхименко наголосив, що це відповідало нормативним документам МВС.

На питання прокурора, що входило в коло службових обов'язків свідка в ДОС, Юхименко відповів, що це секретна інформація. При цьому він додав, що автомобілі міністра обладнані спецзасобами зв'язку, і працювати на них могли тільки водії з допуском до державної таємниці першої категорії, якими були співробітники ДОС. Також, за його словами, працюючи в ДОС, він мав право доступу на секретні об'єкти МВС.

Юхименко наголосив, що почав виконувати обов'язки водія одночасно з Приступлюком. "Ми працювали через день. Якщо Приступлюку або мені треба було вирішити якісь особисті питання, ми підміняли один одного", - зазначив він.

"Скажіть, Луценко інкримінують, що він вступив у злочинну змову з Приступлюком для нарахування зарплати в ДОС. З вами він не вступав у таку злочинну змову?" - запитала у свідка дружина обвинуваченого Ірина Луценко. "Ні, не вступав", - сказав Юхименко.

На вже традиційні питання захисту, чи отримував незаконні вказівки від міністра, Юхименко відповів, що ні.

Нагадаємо, ще один свідок у справі Луценка Олександр Пантелішін, який у грудні 2007 року працював керівником господарського управління МВС, сьогодні під час допиту в суді заявив про невинність екс-міністра. "Я не знаю, чи маю я право говорити це в суді чи ні, але моя думка - міністр невинний", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини