RU

ДПтС просить розібратися з переведенням Тимошенко в колонію

23.10.2012, 12:01
ДПтС просить розібратися з переведенням Тимошенко в колонію - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Тюремна влада просить МОЗ скликати міжнародну медичну комісію, щоб прийняти рішення про можливість переведення екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Качанівську виправну колонію. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

ДПТС нагадує, що 19 жовтня Тимошенко подала заяву керівництву Качанівської колонії, в якій наполягає на переведенні з лікарні Укрзалізниці назад в колонію. У зв'язку із цим пенітенціарна служба пропонує скликати комісію за участю українських лікарів і лікарів німецької клініки "Шаріте", які безпосередньо керують реабілітаційним курсом Тимошенко, з подальшим проведенням консиліуму для прийняття рішення.

Нагадаємо, 19 жовтня Тимошенко зажадала повернути її в колонію, незважаючи на незавершене лікування. Таке рішення екс-прем'єр прийняла після оприлюднення записів з камер спостереження, зроблених у лікарні. "Я відмовляюся від лікування під відеокамери з трансляцією в інтернет і на телебаченні ... Я вимагаю повернути мене в колонію в такому стані, в якому я зараз перебуваю. Лікуватися я буду на волі, коли ви не будете підглядати за мною в замкову щілину" , - написала Тимошенко у заяві, яку зачитав Сергій Власенко.

Також Тимошенко звернулася з відкритим листом до  Віктора Януковича, в якому заявляє, що відмовляється від лікування в умовах відеоспостереження і відеозапису, включаючи процедурну, душову та туалет. "Я відмовляюся від лікування під відеокамери і вимагаю повернути мене в колонію", - заявила вона.

Раніше в мережі з'явився відеозапис, на якому зафіксована жінка, схожа на Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини