RU

ДПСУ закликала відмовитися від провокацій на кордоні

08.04.2014, 13:59
ДПСУ закликала відмовитися від провокацій на кордоні - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
Державна прикордонна служба України закликає громадян України і жителів прикордонних районів не брати участь в провокаційних заходах і зазначає, що державний кордон посилено охороняється і прикордонне відомство буде всіма можливими способами с для забезпечення безперебійної роботи пунктів пропуску та забезпечення законності на державному кордоні.

"У засобах масової інформації та соціальних мережах триває поширення закликів щодо подальших антиурядових протестних заходів в Україні, і поширюються плани дій для учасників сепаратистських акцій. Серед іншого вони передбачають блокування та захоплення пунктів пропуску на кордоні з Росією, проведення "українського- російського братання" на державному кордоні, активізацію протестного руху серед жителів прикордонних населених пунктів, руйнування інформаційних покажчиків на українсько-російському кордоні і багато інших заходів. Державна прикордонна служба готова діяти, своєчасно реагувати на обстановку і в повному обсязі виконувати поставлені завдання", - йдеться в повідомленні.

Прикордонники також нагадують, що дії з дестабілізації ситуації на кордоні передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність. Згідно ст. 341 Кримінального кодексу України, дії щодо перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ і організацій караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням або позбавленням волі строком на 3 роки, а вплив в будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкоджання виконання ним службових обов'язків, в відповідно до ст. 343 КК, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до 3 місяців.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада посилила відповідальність за сепаратизм і державну зраду.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини