RU

ДПСУ: Пропагандистів "Звезды" можуть більше не пустити в Україну

12.12.2019, 16:37
ДПСУ: Пропагандистів
Фото: dpsu.gov.ua

При виїзді пропагандистів телеканалу Міноборони Росії "Звезда" з України їм можуть заборонити в'їзд в країну в подальшому. Про це LIGA.net розповів прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, на момент в'їзду російських пропагандистів в Україну Держприкордонслужба не володіла інформацією про те, чи заборонений цим людям в'їзд в країну, відвідували вони тимчасово окуповані території Донбасу та Криму чи ні, а самі вони не представилися як журналісти. Інспектори Державної прикордонної служби при паспортному контролі під час оформлення документів можуть керуватися такими даними.

Разом з тим Демченко не виключає, що при виїзді пропагандистів може бути прийнято рішення про подальшу заборону їм відвідувати Україну. Заборона ця може бути основана навіть на тому, що вони вели відеозйомку під час оформлення документів, що є порушенням закону. Аналіз же їх діяльності на території України знаходиться у веденні СБУ.

Демченко нагадав, що на офіційному сайті Держприкордонслужби існує розділ Стоп-лист, куди громадяни можуть вносити інформацію про осіб, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території, а відомство аналізує ці дані і робить відповідні висновки.

Співрозмовник в силових структурах зазначило LIGA.net, що те, що відбувається - спецоперація МО РФ у зв'язку із заявою президента України про те, що російські журналісти можуть приїхати на Донбас.

  • Раніше знімальна група телеканалу "Звезда" в'їхала на територію України нібито "на запрошення Володимира Зеленського". Росіяни записали відео, як проходять митницю в Києві після перельоту з Мінська, а потім ведуть зйомку на Майдані.
  • Служба безпеки України готова в будь-який момент затримати й вислати пропагандистів, якщо вони порушать українські закони.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини