RU

Довіра до Зеленського вище, ніж за аналогічний період до Януковича і Порошенка - Рейтинг

09.09.2020, 13:03
Довіра до Зеленського вище, ніж за аналогічний період до Януковича і Порошенка - Рейтинг - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

За підсумками 16 місяців президентства  Володимиру Зеленському довіряють значно більше, ніж Віктору Януковичу і Петру Порошенку  за такий же період. Про це говорять дані опитування, проведеного в кінці липня - початку серпня групою Рейтинг.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Зеленському швидше або повністю довіряють 44% опитаних, скоріше або повністю не довіряють - 50%, баланс довіри і недовіри становить -6%.

У інших політиків, представлених в опитуванні, баланс довіри і недовіри істотно нижче. Лідеру ОПЗЖ Юрію Бойку не довіряють 58% опитаних, довіряють - 24%, баланс -34%. Лідеру у Батьківщини Юлії Тимошенко  не довіряють 74%, довіряють - 22%, баланс -52%. П'ятому президенту Петру Порошенку не довіряють 75%, довіряють - 22%, баланс -53%.

У дослідженні відзначено, що довіра до Зеленського на 16 місяць каденції вище, ніж до аналогічного моменту було у Януковича і Порошенка: 44% проти 26% і 25% відповідно.

Зеленському найбільше довіряють люди віком від 18 до 29 років (63%), найменше - ті, кому 60 і більше (34%). У старшій віковій групі сильніше, ніж в інших, довіряють Бойку (38%) і Тимошенко (32%). Порошенку відносно більше довіряють ті, кому від 40 до 49 років.

Опитування проводилося 29 серпня - 3 вересня по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, опитано 10 000 осіб віком від 18 років і старше. Похибка не більше 1%.

Читайте також: "Тупо поміряли". Рейтинг схвалення Зеленського рекордно низький. А Порошенку рано радіти

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини