RU

Довибори в Раду: ПР назве своїх кандидатів після 4 листопада

31.10.2013, 13:30
Довибори в Раду: ПР назве своїх кандидатів після 4 листопада - Фото
Володимир Олійник
Партія влади планує оприлюднити інформацію про своїх кандидатів у народні депутати на довиборах у проблемних округах після 4 листопада. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Володимир Олійник.

"Думаю, після 4 листопада ми дізнаємося, кого підтримає ПР. Самовисування передбачає можливість дати або не дати згоду на балотування. Це право кандидатів - провести додаткові консультації", - цитує політика ВВС.

За словами регіонала, в питанні підтримки кандидатів партією влади варто чекати несподіванок. "У цьому і повинна бути родзинка. Чекаю дуже цікавих рішень", - підкреслив Олійник.

"Деякі вже критикують своїх гіпотетичних опонентів, звинувачують у всіх гріхах і підкупі. А у мене є дані, що в цих округах всі здивуються", - заінтригував депутат.

Нагадаємо, раніше Батьківщина, УДАР і Свобода домовилися підтримати на довиборах у проблемних округах тих же кандидатів, які балотувалися там в 2012 році. В окрузі N223 три політсили підтримали кандидата від партії Свобода Юрія Левченка. В окрузі N132 від Батьківщини балотуватиметься Аркадій Корнацький, N197 - Леонід Доценко, N194 - Микола Булатецький, N94 - Віктор Романюк. УДАР відмовився висувати своїх кандидатів на довиборах до проблемних округах на користь представників Батьківщини та Свободи.

Довибори в Раду на п'яти одномандатних округах призначені на 15 листопада 2013 року.

Досьє на Володимира Олійника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини