RU

Довибори. Суд визнав необгрунтованим перерахунок голосів на двох дільницях 87 округу

05.04.2021, 10:09
Довибори. Суд визнав необгрунтованим перерахунок голосів на двох дільницях 87 округу - Фото
Олександр Шевченко (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

Суд визнав безпідставними рішення про перерахунок результатів виборів на двох виборчих дільницях, прийняті окружною виборчою комісією на окрузі №87 в Івано-Франківській області. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Івано-Франківський окружний адміністративний суд зазначив, що наявність невеликого механічного пошкодження пачки з невикористаними бюлетенями і відсутність вказівки виду виборів і номера округу на пакетах не є свідченням "роздрукування документації".

У той же час суд відмовився задовольнити вимогу позивача про облік даних первинних протоколів дільничних виборчкомів. Будуть враховуватися результати, отримані під час перерахунку.

"Суд дав оцінку рішенню ОВК, але не створив проблем з виконанням судового рішення і внесенням змін в дані підрахунку голосування", – зазначила старша радниця ОПОРИ з юридичних питань Ольга Коцюруба.

Кандидат в депутати від партії За майбутнє Олександр Шевченко оскаржив у суді рішення окружного виборчкому про перерахунок голосів на 20 дільницях, а також рішення про визнання виборів на п'яти дільницях недійсними.

У більшості випадків суд першої інстанції підтримує позицію ОВК про необхідність дотримуватися формальних вимог і визнає рішення про перерахунок законними, зазначає ОПОРА. Шевченко має намір подавати апеляції.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини