RU

Досудове слідство у справі Тимошенко закрито

21.02.2011, 14:55
Досудове слідство у справі Тимошенко закрито - Фото
b449f3c75acac2d7f230cacfc2d55bfd.jpg

Досудове слідство у справі Тимошенко закрито

Слідство у справі Юлії Тимошенко закрито. Їй пред'явили об'єднане обвинувачення щодо "кіотських грошей" і з закупівлі авто для сільської медицини. Про це лідер ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко повідомила, вийшовши із будівлі прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко уточнила: "Мені пред'явили нове обвинувачення. Насправді воно не нове, а старе, тому що об'єднали все, що у них було з виплати пенсій разом із спеціалізованими машинами для сільської медицини, в одну справу… Після пред'явлення цього об'єднаного звинувачення вони за дві години пред'явили експертизі, допитали, пред'явили обвинувачення і тут же закрили досудове слідство".

Ю.Тимошенко назвав такий процес безпрецедентно швидким. "Я думаю, ніде такого у світі немає, щоб за дві години проводилися всі слідчі дії і відразу закривали б досудове слідство і пред'являли матеріали для ознайомлення. Це свідчить про те, що скоро судити вже будуть сталінськими трійками, а може, і трійок вже не треба. Нехай відразу політично ненадійних розстрілюють", - зазначила вона.

До того ж Ю.Тимошенко додала, що їй пред'явили документ, що свідчить про те, що Інститут держави і права імені Корецького письмово відмовив Генеральній прокуратурі у наданні експертизи. "Тобто вони не захотіли освячувати їх махрову неправду і не захотіли брати участь у політичних репресіях", - заявила лідер "Батьківщини".

Наразі Ю.Тимошенко перебуває на стадії ознайомлення з матеріалами справи. Графік для ознайомлення, за її словами, їй сьогодні не надали. "Я думаю, для цього в мене буде окремий виклик у прокуратуру", - наголосила політик.

Нагадаємо, щодо Ю.Тимошенко були порушені дві кримінальні справи: перше - з використання коштів, виділених Україні у рамках Кіотського протоколу, друге - за фактом завдання збитків державному бюджету при закупівлі у 2009 році тисячі автомобілів "Оpel сombo". Сама Ю.Тимошенко пояснює цю ситуацію політичним переслідуванням, розв'язаним владою проти опонентів.

Лідер "Батьківщини" перебуває під підпискою про невиїзд. У зв'язку з цим на початку лютого зірвалася її поїздка у Брюссель.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини