RU

Досудове слідство у "справі Тимошенко" відновлено

17.01.2011, 16:45
Досудове слідство у
d6067156dd0cc5918b943cf1712a2719.jpg

Досудове слідство у "справі Тимошенко" відновлено
Генпрокуратура відновила досудове слідство у справі Юлії Тимошенко. Про це лідер ВО "Батьківщина" повідомила журналістам, вийшовши з будівлі ГПУ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко уточнила: "Генеральна прокуратура відновила справу... щодо коштів Кіотського протоколу, так що сьогодні я не знайомилася зі справою, я сьогодні знову свідчила, були додаткові питання слідчого".

До того ж Ю.Тимошенко зазначила, що знову привела всі дані і позиції законів, на підставі яких діяла, а також наголосила, що "екологічні кошти" як були, так і будуть на рахунках Міністерства екології.

"Я думаю, зараз слідство і Генеральна прокуратура зайшли у повний глухий кут, тому що ні складу злочину, ні злочину, ні суб'єкта злочину немає. Безумовно, якби в Україні був нормальний суд, то у суд зовсім ні з чим йти. Але, незважаючи на це, у мене вже повістка на завтра на десяту годину, післязавтра на десяту годину, тому що їхнє завдання - не дати мені сьогодні робити дуже важливу справу - організовувати людей, організовувати наш народ для дійового руху опору. Вони знають, що я збираюся їхати у регіони, що я збираюся провести великі зустрічі з людьми, пояснювати їм ситуацію, яка склалася у країні, і тому сьогодні вони просто перешкоджають моїй політичній діяльності, це їхнє завдання. Тому всі ці процеси затягуються", - додала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, 31 грудня 2010 року екс-прем'єр провела на допиті понад 11 годин. Їй висунули уточнене обвинувачення, закрили досудове слідство і передали справу для ознайомлення. Колишнього Прем'єр-міністра звинувачують у нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом. У Генпрокуратурі їй вручили постанову про залучення її до відповідальності як звинуваченої, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини