RU

Дострокові вибори в Раду підтримують 72% українців - опитування

15.08.2014, 17:17
Дострокові вибори в Раду підтримують 72% українців - опитування - Фото
5c7fd1613dcca784c6c23862a43bea76.jpg

Переважна більшість українців підтримує проведення в Україні дострокових парламентських виборів. Про це йдеться в результатах дослідження, проведеного компанією Research & Branding Group в період з 28 липня по 7 серпня 2014 року у всіх регіонах країни (крім Криму та Донбасу) і з 26 липня по 5 серпня в Києві.

На питання, чи необхідно проведення дострокових виборів до Верховної Ради України, 72% респондентів відповіли "В цілому так". 19% опитаних заявили, що вони в цілому не підтримують проведення парламентських виборів, а 9% заявили, що не визначилися.

У результатах дослідження наголошується, що більша частина жителів України (41%) надає перевагу пропорційній системі виборів відкритими списками), вдвічі менша кількість опитаних (20%) підтримують змішану систему виборів народних депутатів, а 13% потенційних виборців є прихильниками мажоритарної системи виборів .

Як повідомили в R&B Group, респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю і віком, а також за квотною вибіркою, що репрезентує жителів Києва за статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 1498 чоловік по Україні і 802 респонденти по Києву. Очікувана середня помилка вибірки складає +/-3% по Україні і +/-3,2% по Києву.

Нагадаємо, 12 серпня на сесії парламенту депутати не змогли включити до порядку денного законопроекти про вибори, подані різними групами авторів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини