Дострокові вибори посилять в Раді прокремлівські сили - Порошенко

20.03.2017, 12:49
Дострокові вибори посилять в Раді прокремлівські сили - Порошенко - Фото
Петро Порошенко (фото - скріншот відео)
Дострокові вибори в парламент можуть посилити представництво у Верховній Раді лояльних Кремлю сил, а реформи загальмувати мінімум на рік. Про це заявив президент Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку.

Порошенко зазначив, що створені передумови для зростання економіки і рівня життя людей. "Але, схоже, такий трек не всіх влаштовує ні за межами України, що природно, ні всередині України, що, само собою, аномально і патологічно", - зазначив він.

Порошенко зазначив, що головною залишається російська військова загроза.

"Повторне народження і зміцнення наших Збройних сил змусило Кремль помножити свої зусилля по внутрішній дестабілізації в Україні. Інформаційна війна, поширення фейкових новин, сіяння паніки, зневіри, стимуляція і симуляція протестних рухів і маніпуляція в своїх інтересах деякими праворадикальними угрупованнями, просування лукавою ідеї дострокових виборів, щоб посилити представництво лояльних до Кремля сил, відрядження в Україну диверсійних груп, підготовка терористичних актів - далеко не повний інструментарій Кремля", - сказав він.

Порошенко зазначив, що до політичних ризиків, які ставлять під загрозу економічне зростання, відносяться дострокові вибори.

"Я регулярно вивчаю опитування громадської думки, і не бачу ніякої перспективи, аби внаслідок позачергового голосування було б обрано парламент з великим реформаторським потенціалом, чим той, який працює зараз. Виборча кампанія поставила б на паузу всі реформи мінімум на рік, а далі - склад нової Ради виявився б настільки строкатим і роздробленим, що нічого було б і сподіватися на створення хоча б якоїсь коаліції. Ось чому я категорично проти перевиборів, яких найголосніше вимагає так звана широка опозиція", - підкреслив він.

17 березня Порошенко заявляв, що дострокові парламентські вибори потрібні виключно Росії, тому розпуску Верховної Ради не буде.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю