Дослідження: У 32% переселенців - посттравматичний стрес

28.10.2016, 12:48
Дослідження: У 32% переселенців - посттравматичний стрес - Фото
8e109a70dadb64036b064a8b02b66f1c.jpg

Серед опитаних переселенців 74% респондентів, які потребували психіатричної допомоги, не отримували її протягом останнього року

32% переселенців відзначили наявність посттравматичного стресового розладу в результаті гібридної війни в Донбасі. Про це свідчать результати дослідження Психічні розлади і доступ до послуг серед внутрішньо переміщених осіб в Україні, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з дослідженням поширеність посттравматичного стресового розладу серед респондентів (2203 внутрішньо переміщених осіб у віці від 18 років і старше) склала 32%.

Поширеність депресії відзначили 22%, тривоги - 17%.

"74% респондентів, які потребували психіатричної допомоги, не отримували її протягом останнього року. Основною причиною відмови від звернення за медичною допомогою, згідно з опитуванням, є висока вартість послуг в галузі охорони психічного здоров'я та лікарських засобів", - відзначили в прес- службі.

Дослідження провели співробітники Глобальної ініціативи в психіатрії (Тбілісі), International Alert і Лондонської школи гігієни і тропічної медицини.

9 вересня повідомлялося, що 500-600 тисяч внутрішньо переміщених осіб не можуть отримати пенсії і соцвиплати через проблеми з перереєстрацією.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні