RU

Допомога РФ не має права без дозволу їхати в Україну - США

13.08.2014, 16:24
Допомога РФ не має права без дозволу їхати в Україну - США - Фото
688100e89fc26f3afeb176378e2d601d.jpg

Росія не має права в односторонньому порядку, без дозволу Києва, просуватися в Україну під виглядом "гуманітарних конвоїв" або під яким би то не було іншим приводом. Про це заявила заступник офіційного представника Держдепартаменту США Марі Харф.

"Ми розуміємо, - констатувала Харф, - що зараз йдуть переговори про те, щоб Росія доставила допомогу до українського кордону, де цю допомогу буде передано під егіду Міжнародного комітету Червоного хреста. Україна безпосередньо підтвердила нам готовність організувати і забезпечити доставку цієї допомоги в Луганськ, якщо вантаж буде отриманий на прикордонному пункті в Харківській області, контрольованому українським урядом, пройде необхідні митні процедури. При цьому Червоний хрест візьме вантаж під свій контроль і відповідальність за доставку, а підтримувані Росією сепаратисти забезпечать безпечний доступ".

"Ми підтримуємо цю пропозицію, підтверджену українським урядом, і закликаємо до її якнайшвидшої реалізації", - наголосила Харф.

Як відомо, в Україну прямує автоколона з РФ, яка, як стверджує російська сторона, везе гуманітарну допомогу для жителів Донбасу. При цьому в Червоному хресті, що є координатором даної місії, наразі нічого не знають про місцезнаходження гуманітарного конвою з РФ, а також про маршрут його прямування. Також повідомлялося, що російська "допомога" зайде в Україну через прикордонний пункт Плетенівка у Вовчанському районі Харківської області. Всі гуманітарні вантажі будуть прийматися в Україні і направлятися за місцем призначення виключно під керівництвом Червоного хреста.

Джерело: Голос Америки

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини